پاورپوینت در مورد مهندسی معکوس و مدیریت زمان

دسته بندي : پاورپوینت » عمومی و متفرقه
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 21 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

موضوع پروژه :
مهندسی معکوس و مدیریت زمان
مقدمه :
آيا تا به حال احساس نكرده ‌ ايد مانند خرگوش سفيد در داستان آليس در سرزمين عجايب هستيد؟ ... هميشه در عجله ‌ ايد اما هرگز به آنچه كه مي ‌ خواهيد نمي ‌ رسيد. آيا شما هم ساعات طولاني كار مي ‌ كنيد ولي هميشه اين حس را داريد كه اهدافتان در حال گريز هستند؟وقتي حمايت از كاركنان كاهش مي ‌ يابد فشار كار هجوم مي ‌ آورد و آنها مجبور مي ‌ شوند سخت ‌ تر، طولاني ‌ تر و سريع ‌ تر كار كنند. مديريت زمان و رويه واگذاري بخشي از وظايف كاري به همكاران، ديگر يك موضوع تجملي نيست. اين مهارت ‌ هاي اساسي ابقاء شده ‌ اند. افزايش معلومات و تجربيات و استفاده از روش ‌ هاي مديريت زمان باعث افزايش كارآيي و پيشرفت سريع و مستمر در محل كار مي ‌ شود.
تعيين اهداف :
قبل از اين كه بخواهيد جزئيات مديريت زمان را مشخص نماييد، مي ‌ بايست به يك چشم ‌ انداز گسترده نگاه كنيد. پايه و اساس كار داشتن يك شناخت صحيح از اهداف و اولويت ‌ هاست. سپس به جاي آشفتگي و تغيير مسيرهايي كه باعث مي ‌ گردد از موضوع اصلي منحرف و در نتيجه نااميد شويد مي ‌ توانيد فعاليت ‌ هاي روزانه را براي پيشبرد اهداف تنظيم كنيد. وقتي اهداف را مشخص مي ‌ كنيد ويژگي ‌ هاي زير را در نظر داشته باشيد:
اهداف بايد مشخص، قابل اندازه گيري، دستيابي و زمان ‌ بندي باشند.
اهدافي را مد نظر قرار دهيد كه شما را در حد اعلاي انگيزه ‌ دهي قرار مي ‌ دهد و امكان بروز قابليت ‌ هايتان را فراهم مي ‌ سازد.
ضروري است كه از ابتدا با حس دستيابي به موفقيت شروع به فعاليت كنيد و اين امر تنها با تعيين اهداف در حيطه منابع، بودجه، چارچوب زماني و محدوديت ‌ هاي سازماني امكان پذير است. هنگامي كه اهداف كاري را مشخص كرديد آنها را در مقوله ‌ هاي ذيل سازماندهي كنيد:
اهداف بلند مدت (شش ماه تا يك سال)
اهداف ميان مدت (يك تا شش ماه)
اهداف كوتاه مدت (روزانه، هفتگي، ماهانه)

 
دسته بندی: پاورپوینت » عمومی و متفرقه

تعداد مشاهده: 151 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: .ppt

تعداد صفحات: 21

حجم فایل:855 کیلوبایت

 قیمت: 12,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: